Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
698700
12275
188
Books: Travelling, cities
Budapest. Szerk: Székely László. Pécs, 2004, Székely és Társa Kiadó. Kartonált, Papír védőborítóval 701313
12276
188
Books: Travelling, cities
Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv 698676
12277
188
Books: Travelling, cities
Fekete György-Winkler Gábor: Győr. Budapest, 2001, Interpress Budapest. Kartonált, Fekete György képeivel illusztrált 698692
12278
188
Books: Travelling, cities
Gödöllő. Szerk: G.Merva Mária. Budapest, (1999), Kossuth Nyomda Rt. Kartonált 511877
12279
188
Books: Travelling, cities
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf 447952
12280
188
Books: Travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a tűzföldön aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp. II. kiadás térképpel! Jó állapotban 534690
12281
188
Books: Travelling, cities
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben 667683
12282
188
Books: Travelling, cities
Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 623 l., 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben (néhány lap kijár) 607704
12283
188
Books: Travelling, cities
Aranyos Béla: A Tisza motorhajóval Afrikába. Bp., [1942], Pantheon. Útleírás képekkel kiadói félvászon kötésben (kissé viseltes állapotú) 493204
12284
188
Books: Travelling, cities
Asztalos Miklós: Ez Magyarország. Magyar Népművelők társasága. Bp. 1940. 125p. sok képpel 523820
12285
188
Books: Travelling, cities
Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 562289
12286
188
Books: Travelling, cities
Galgóczy Károly: Pest, Pilis és Solt törvényesen egyesült megye monographiája. Történelmi, föld -s természetrajzi, közhatósági, társadalmi, nemzetgazdasági, régi és ujkori leírás. I. köt. Bp. 1876-1877. Weiszmann. 240p. (Belső címlap nélkül, előszó lapja kitépve, de megvan, a többi rész jó állapotban) Félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft