4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Greneck, Adam Joseph: Examen juris canonici juxta V. libros decretalium... praeside praenobili, spectabili, ac consultissimo viro - - ...a R. ac relig. patre Gerardo Kolb...publico examini expositum. Viennae, [1728], Georgii Lehmanni. Korabeli, megkopott aranyozású, bordázott gerincű egészbőr kötésben, festett lapszélekkel, kétszínnyomású címlappal és zádódíszekkel. Körbevágott példány, 1 levél hiányzik (463-464), a kötés körben kopottas, egyébként jó állapotú /
Contemporary leather binding with worn gold plating on spine, title page printed in red and black, vignettes in text, edges are cut, one leaf missing (463-464), binding somewhat worn