cca 1720 Carl Remshart sculp.: VII. Károly (1697-1745) későbbi német-római császár tiszteletére írt óda metszettel díszített első lapja / Portrait of Charles VII, Holy Roman Emperor on the first page of an ode written to him, 43x28,5cm
cca 1660 Habsburg Mária Anna (1606-1646) portréja. Rézmetszet. Theatri Europaei...Sechster und letzter Theil / Copper engraving of Maria Anna of Spain (1606-1646), 30x19cm
cca 1660 Habsburg-Tiroli Anna (1585-1618) portréja. Rézmetszet. Theatri Europaei...Sechster und letzter Theil / Copper engraving of Anna of Tyrol (1585-1618), 30x19cm
cca 1850 Rudolf II, der Habsburger. II. Rudolf osztrák herceg (1271-1290). Acélmetszet, a frankfurti Kaisersaaléban található olajkép után metszette: Goebel / Rudolf II, Duke of Austria (1271-1290), steel engraving, by Goebel, 16x10,5cm
cca 1680 Nicolas de Larmessin (1640-1725): Marie Therese Reyne de France et de Nauarre... Espousé Louys 14 Roy... Ausztriai Mária Terézia (1638-1683), utólag színezett rézmetszet, kartonra kasírozva / Maria Theresa of Austria, copper engraving later colored, on paper, 27,5x20,5cm
Adriaen van Ostade (1610-1685) nyomán A. H. Payne (1812-1902): A művész édesanyja. Acélmetszet, papír. Valamint németalföldi festmények reprodukciói a Harper's New Monthly Magazine-ból / The artist's mother. Steel engraving. Published for the Proprietors by A.H. Payne, Dresden & Leipzig. Reproductions of Dutch paintings from Harper's New Monthly Magazine
cca 1780 Gaillard sculp.: I. Miksa (1459-1519) német-római császár portréja, nyakában az aranygyapjas rend jelvényével. Rézkarc, papír / Maximilian I with the collar of the Order of the Golden Fleece. Copper engraving, 25x19cm
1770-1800 Waledelin - Grignion sculp.: "Edward the Black Prince waiting on his Royal Prisoner John King of France after defeating him at the Battle of Poictiers - Engraved for Raymond's History of England". Rézmetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben / Copper engraving, framed, 28,5x20,5cm
1761 "Sophia Dronning Til Danmark Og Norge". Pomerániai Zsófia (1498-1568) dán és norvég királyné portréja. Rézmetszet, papír, üvegezett keretben / Sophie of Pomerania. Copper engraving, framed, 29,5x23cm
1700 F. I. D. Lange del. - G. Jasniere sculps.: Humbertus III. Sabaudiae comes. III. (Szent) Humbert savoyai gróf. Rézmetszet, papír, dúcon jelzett, üvegezett keretben / Copper engraving, framed, 34,5x23cm