1872-1922 Ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, a Monarchia behozatali jegyével, jól jár (számlap javított) / Silver pocket watch with stem-wind pin-set movement, porcelain dial, Austro-Hungarian import mark, works well (dial repaired), br: 85gr
1922 után 900-as tisztaságú bécsi jelzéssel ellátott ezüst (Ag) férfi cigarettatárca, belül aranyozott (tetején apró horpadás) / Silver cigarett case with 900 fineness Viennese hallmark, gold plating inside (minor fault on top), 10×8cm, 128gr
cca 1900 Ezüst (Ag) vizitkártyatartó tálca pesti hatósági ellenőrző jellel, 800-as tisztaságú dianás jelzéssel, KV mesterjeggyel / Silver plate for appointment cards with the 800 finness Dianakopf hallmark of the Austro-Hungarian Empire 19,5x14cm, 117gr
cca 1940 800-as tisztaságjelű ezüst (Ag) horgolt láncszemes színházi táska fekete bakelitdíszítéssel (kis sérüléssel) / Silver women`s theater bag with bakelite decoration (with minor fault) br 180gr, 18x16cm
Judaika kegytárgy: Ezüst (Ag.) tehén alakú méztartó, méh díszítéssel a fedőnyitón, jelzés nélkül, h:13 cm, m:8 cm, nettó:130 g / Silver cow, honey holder