Porcelán Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
699531
11137
188
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm 701248
11138
188
Hiányos, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay kávéskészlet: 1db kiöntő, 5db kávéscsésze alátéttel. Virágmintás, aranyozott szegéllyel / Incomplete, marked, Zsolnay porcelain coffee set: 1 coffee pot and 5 cup with saucer 595898
11139
188
2200
Zsolnay porcelán őz és gidája, jelzett, hibátlan/ Zsolnay chinaware figure 17×14 cm 643548
11140
188
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm 702643
11141
188
Zsolnay Iris (Kolozsvár) teás kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, kopás a peremeken, m:20 cm 698594
11142
188
14000
1945 előtt Rózsákkal díszített, aranyozott, matricás, jelzett, pajzspecsétes Zsolnay süteményes készlet: 6db kistányér és egy tálka / Gold plated pre-war Zsolnay dessert plate set 649903
11143
188
3200
Zsolnay váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:11 cm/ Zsolnay porcelain vase 655283
11144
188
3400
Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm 666460
11145
188
Virágmintás, kézzel festett, jelzett Zsolnay bonbonniere / Hand painted Zsolnay porcelain bonbonniere, 10,5x10,5x6cm 685528
11146
188
11000
Kézzel festett búzavirág mintás nagyméretű Zsolnay porcelán váza, jelzett (apró hajszálrepedéssel) / Handpainted Zsolnay chinaware vase with minor fault, 34cm 582577
11147
188
14000
Háború előtti, eozinmázas Zsolnay figura pajzspecsétes jelzéssel / pre-war eosin Zsolnay figure 11x8 cm 700527
11148
188
Herendi virágos váza, kézzel festett, jelzett, hajszál repedés a tetején, m:33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft