XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel / XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm
Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, / Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm
1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban / Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm
Mitológiai jelenettel díszített, matricás, aranyozott, jelzett Victoria porcelán tálka / Victoria porcelain plate with mythological scene and gold plated decoration, d: 16cm