1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces / Signum memoriae" Br decoration without ribbon C:F
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. 1. Hadsereg "Weihnachten im Felde" tombak sapkajelvény szign.: G.Gurschner (40x26mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. "1. Armee Weihnachten im Felde 1914" tombac cap badge, sign.: G.Gurschner (40x26mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban / 2. Hadsereg 1914-15" tombak sapkajelvény szign.: Bildh. Gurschner Wien VII/2 )23x40mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "Winterfeldzug 1914-1915 in den Karphaten / 2.Armee / Viribus Unitis" tombac cap badge sign.: Bildh. Gurschner Wien VII/2 (23x40mm) C:XF
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalagon, szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal with ribbon, sign.: Tautenhayn C:XF
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül, szign.: Tautenhayn T:1- Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery Bronze" Br medal, sign.: Tautenhayn C:Au
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" "A" fémjel peremen, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" with hallmark on edge, without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF
1915-1916. "Ferenc József II. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1914. "Medal for Bravery IInd class - Der Tapferkeit" zinc decoration without ribbon C:VF
1916. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, szalagon kardok, karikán Wilhelm Kunz (Bécs) jelzésével, "FJ" szignó enyhén ferdült T:2- Hungary 1916. "Golden Cross of Merit" on wartime ribbon with swords, the ribbon ring with makers mark Wilhelm Kunz of Vienna C:VF