Festmények és grafikák

Tételek száma: 397

1934 Petry Béla Albert (1902-1996):  Ex libris fametszet, papír 15x11 cm
10193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Petry Béla Albert (1902-1996): Ex libris Julii Pintye. Fametszet, jelzett, kartonra kasírozva, 16x12cm
10194.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Pécsi Pilch Dezső (1888-1949): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, restaurált 54×45 cm
10195.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
113,99
125,71

Philippo Fiorini jelzéssel: Roma. Akvarell, karton, kopott, 31×41 cm
10196.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

10197.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Pirk László (1953-): Horizontmetszet I. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×43 cm
10198.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Pituk József Viktorián (1906-1991): Schmuck. Ceruza, papír, hagyatéki pecsét, üvegezett kerteben, 14×10 cm
10199.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Porkoláb Zoltán (1952-): Az albínó játéka. Ceruza, papír, jelzett, keretben 28×23 cm
10200.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

Prihoda István (1891-1956): Táncolók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 49×40 cm
10201.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29

Quillery jelzéssel: A párizsi opera. Színes litográfia, papír, jelzés a dúcon, üvegezett kerteben, 38×48 cm
10202.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Radnai Zoltán (1960-): Mária a kis Jézussal. Tűzzománc, 15×15 cm, igényes keretben 25×25 cm
10203.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Raidl Sándor (1859-1934): Gereblyéző. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 50×38 cm
10204.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft