Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
657273
10253
189
Trostler G 1926 jelzéssel: Rózsák. Akvarell, papír-karton, ovális sérült keretben 59×47 cm 709519
10254
189
Tulipán László (1943-2007): Fürdőzök. Rézkarc, papír, jelzett, 18×10 cm 709517
10255
189
Tulipán László (1943-2007): Pár. Rézkarc, papír, jelzett, 18×10 cm 706059
10257
189
Túry Mária (1930-1992): Lány a fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett, 28×21 cm 631893
10258
189
Újváry jelzéssel: Házikós tájkép. Olaj, vászon, keretben 38×54 cm 671684
10259
189
Valásek Kálmán: Naiv tájkép. Olaj, vászon, sérült, antik keretben 35×59 cm 673483
10260
189
Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva) 542877
10261
189
Varga Mátyás: Látkép, rézkarc 77/100, papír. Jelzett, 24x29 cm, keret nélkül. 706031
10262
189
3400
Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc 88/100, papír, jelzett, 29×24 cm 654698
10263
189
Vass Ildikó: Köcsögök. Selyemkép, jelzett, üvegezett keretben, 42x32cm 653237
10264
189
V.G. jelzéssel: Apa és fia. Ceruza, papír, üvegezett keretben 29×23 cm 671169
10265
189
Vég jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben 39×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft