P. Virgilii Maronis Opera, cum interpretatione et nonnullis notis P. Caroli Ruaei Soc. Jesu. Tom I-III. (Bucolica, Georgica, Aeneidos, Exerciationibus Rhetoricis). Tyrnaviae, 1760, Typis Academicis Societ. Jesu. Eredeti félbőr kötésben, jó állapotban
Üstökös. Hetente megjelenő képes élclap. XIX. évfolyam, 1868. Laptulajdonos: Jókai Mór. Felelős szerkesztő: Szabó Endre. Jankó János szövegközti és egész oldalas rajzaival gazdagon illusztrált. Bp., 1880. Athenaeum 416 p. Megviselt félváaszon kötésben (Első szám első lapja hiányzik)
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Negyedik, egyedül jogositott képes kiadás. Nyolczvankét képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, festett, piros egészvászon sorozatkötésben, a címlapon tulajdonosi pecséttel (gerincen kis hiba, hátsó kötéstáblán és a lapokon egy-két folt)
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon kötésben, közepes állapotban