Dr. Décsi Imre: A nemi élet és az erótika I-IV. Írta és átdolgozta - -. Bp., é.n., a "Népszerű tudományos könyvek a szexuális életről" kiadóhivatala. Két kötetbe kötve, kiadói, aranyozott félvászon kötésben (viseltes)
Dr. Retau O. nyomán írta: Dr. Nádas Mihály: Önmegóvás. A nemi élet jelentőségének és fontosságának oktató ismertetése, méltatása erkölcsi és élettani szempontból; a kicsapongások és a vele való visszaélés következményeinek elkerülése. É.n., Budapest, k.n., félvászon kötésben
Med. dr. Kornig TH. G.: A szüzesség egészségtana. A legújabb német kiadás után ford.: Dr. Nádas Mihály. 2. Javított kiadás, é.n., Budapest, Neuwald Illés utódai nyomása, félvászon kötésben
Dr. Albrecht J.F.: Az ember és neme. Orvosi tanácsok a nemi szerelemről, a neki élvezet vezetéséről, egészséges gyermekek nemzéséről... Frod.: Dr. Nádas Mihály. 7. átnézett kiadás, é.n., Budapest, Rozsnyai Károly Kiadása, félvászon kötésben