3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Borosjenői Kádár Gusztáv: A vasuti váltók állásának biztosítására szolgáló nyomósín-szerkezetekről. Négy táblával. Bp., 1888, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája; + Kovács Ödön: Az összekötő vasút pesti oldalán létesített pályamagasítás ismertetése. A szövegbe nyomott 2 ábrával és 3 rajzlappal. Bp., 1886, Khór és Wein; + Miklós Ödön: Városok csatornázása a hygienia, mezőgazdaság és technika szempontjából. Bp., 1882, Kilián Frigyes. 3db különlenyomat egybekötve aranyozott egészvászon kötésbe, (a kötés foltos)