A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., é.n., Dante. Kiadói, aranyozott, szép állapotú félbőr kötésben.
A család egészsége: Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Hiánytalan. Bp., 1928, Dante. Tizennegyedik kiadás. Szép állapotban.
Spezielle Pathologie und Therapie innerer Krankheiten II/2, IV/2, V/1. Bde. Hrsg. Friedrich Kraus, Theodor Brugsch. Berlin-Wien, 1919/1921/1925, Urban & Schwarzenberg. Színes és fekete-fehér szövegközi képekkel, valamint táblákkal illusztrált, jó állapotú könyvek, kiadói félbőr kötésben (az egyiken a gerinc levált) / Illustrated, in half-leather binding (one hase a separate spine), good condi...
Az egészség enciklopédiája. Egy színes bonctani képpel, 32 táblával és 140 ábrával. Bp., é.n., Enciklopédia R.-T. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés viseltes, több lap kijár)
Az Állatorvostudományi Egyetem bicentenáriumi ünnepségei és tanéve. Bp., [1987], az Állatorvostudományi Egyetem rektora. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva
P. Blaesi: Description de la catastrophe arrivée au Tunnel du Hauenstein en Mai et Juin 1857. Olten, 1857. Marrer et Michel + A. Baltzer: Bergstürze in den Alpen. Zürich 1875. C. Schmidt. egészvászon kötésben / in linen binding 96p. + 50p.