Borosjenői Kádár Gusztáv: A vasuti váltók állásának biztosítására szolgáló nyomósín-szerkezetekről. Négy táblával. Bp., 1888, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája; + Kovács Ödön: Az összekötő vasút pesti oldalán létesített pályamagasítás ismertetése. A szövegbe nyomott 2 ábrával és 3 rajzlappal. Bp., 1886, Khór és Wein; + Miklós Ödön: Városok csatornázása a hygienia, mezőgazdaság és technika szem...
Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
5db rádióval és TV-készülékkel kapcsolatos könyv: Sztereo rádiók szervizkönyve I-III; Rádió- és tv-kapcsolások 1975-1977; Rádió-magnók szervizkönyve I.
3 db műszaki katalógus, 2 db Ganz Kapcsológyár 50 évéről + Szécsy Ilona: Optikai eszközök készítése. Carl Zeiss: Kompendium Band I és a Band III. 1958.
Lósy-Schmidt Ede - Barát Béla (szerk.): Technikai lexikon. I.-II. köt Bp. 1928. Győző Andor, Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (egy gerincen és 2 lapon apró hibák, de összeségében jó állapotban)
Geodéziai kézikönyv I., szerk. Hazay István. Bp, 1956, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (kötéstábla elvált)
Ásványokkal foglalkozó könyv tétel: Közlemények a magyarországi ásványi nyersanyagok történetébő I és III. Ásványgyűjtő figyelő. The minerals resources of Africa. Bolíviai ásványokkal foglalkozó könyvek.
Tarján Ferenc: Atomrakétán a Marsba. 1936, Budapest, Lambel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadása, kopottas állapotban, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben