20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
A világjárás hősei című sorozat 13 kötete. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Mindegyik kötet gazdagon illusztrálva, a szerzők eredeti felvételeivel, aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban