Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 49

Eugéne Guernier: L'apport de L' Afrique a la pensée humanie. Paris, 1952, Payot. Kiadói papírkötésben /  Paperback
12739.

Eugéne Guernier: L'apport de L' Afrique a la pensée humanie. Paris, 1952, Payot. Kiadói papírkötésben /
Paperback

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Paul-Ernest Joset: Les Sociétés Secretes des hommes-léopards en Afrique noire. Avec 11 gravures de l'auteur et 8 photographies. Paris, 1955, Payot. Kiadói, illusztrált papírkötésben, illusztrációkkal, részben felvágatlan /  Paperback, illustrated
12740.

Paul-Ernest Joset: Les Sociétés Secretes des hommes-léopards en Afrique noire. Avec 11 gravures de l'auteur et 8 photographies. Paris, 1955, Payot. Kiadói, illusztrált papírkötésben, illusztrációkkal, részben felvágatlan /
Paperback, illustrated

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Martin Johnson: Mit dem Kurbelkasten bei den Menschenfressern. Abenteuer auf den Neuen Hebriden. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrált /  Linen binding, dust jacket, with photos
12741.

Martin Johnson: Mit dem Kurbelkasten bei den Menschenfressern. Abenteuer auf den Neuen Hebriden. Leipzig, 1927, F. A. Brockhaus. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrált /
Linen binding, dust jacket, with photos

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

F.W. Up de Graff: Az amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Budapest É.n. Lampel R. Könyvkiadó Vállalata.
12742.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

12743.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
12744.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (térképen szakadás)
12745.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése 61 képpel, Bp. Franklin-Társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12746.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. kötet, Ford., bev. Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, fotókkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva, jó állapotban
12747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Modern Utazók Felfedezők Könyvtára: Sven Hedin - Pekingtől Moszkváig, Ford. Dr. Balassa József, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, Franklin Társulat, Bp. szép állapotban
12748.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

12749.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12750.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft