A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Ford. Révay József. 65 képpel és 1 térképpel. Bp., é.n., Lampel R. Kiadói, egységes, aranyozott egészvászon sorozatkötésben (gerinc kissé kopott)
Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
A Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája: Nógrád és Hont Vármegyék. Fel.szerk.: Dr. Ladányi Miksa. Budapest, 1934. A Magyar Városok Monografiája Kiadóhivatala. Jó állapotban, amatőr vászonkötésben.