Fotó Tételek száma: 375
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
748875
11957
195
15000
Photo
cca 1938 Csík Ferenc (1894-1984): Pihenés. Vintage fotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 23x17cm 748884
11958
195
Photo
cca 1930-1935 Csík Ferenc (1894-1984): Felülnézet. Vintage fotó, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 10x8cm 748393
11959
195
15000
Photo
cca 1935-1940 Szabó Lajos: Virágok. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel jelzett, 24x18cm 750238
11960
195
Photo
1936 Osoha László: Halászok. Vintage fotó, szerzői pecséttel jelzett, 22x16cm 748434
11961
195
Photo
1936 Osoha László: Hárfázó. Vintage fotó, jelzetlen, a szerző hagyatékából, felülete kissé sérült, 24x18cm 743535
11962
195
Photo
1937 Osoha László: Gerlék. Vintage fotó, pecsételve, feliratozva, több helyen kiállítva, 35x27cm (egyik sarka hajtott, ragasztott) 747061
11963
195
Photo
cca 1940-1950 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1868): Ellenfényes akt. Pecséttel jelzett vintage fotó, 23x18 cm 748864
11964
195
Photo
cca 1940-1950 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Rakodómunkás. Vintage fotó, jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 18x13 cm 748908
11965
195
Photo
cca 1940 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Jávor Pál és Turay Ida színészek portréi. 2db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, levlap méretben 748914
11966
195
Photo
1926 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Bokor Kata és csoportja. Vintage fotó a Szentpál Olga mozgásművészeti iskola tagjairól, hátoldalán feliratozott, 9x11cm 749899
11967
195
Photo
cca 1930-1940 Makkos Hetyei Pál: Ösmerlek szép maszk. Vintage fotó, hátoldalán feliratozott, aláírt, 23x18cm (a kép felülete sérült)
748437
11968
195
Photo
1930 Orphanidesz János (1876-1939): Hullámfürdő. Vintage fotó, művészfólián keresztül másolva, aláírt, 16x11cm/24x18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft