cca 1940 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Jávor Pál és Turay Ida színész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/195/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~800017/cca-1940-Angelo-Funk-Pal-1894-1974-Javor-Pal-es-Turay-Ida-szineszek-portrei-2db-vintage~II748908
748908
11965
195
Photo
Leírás: cca 1940 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Jávor Pál és Turay Ida színészek portréi. 2db vintage fotó, az egyik pecséttel jelzett, levlap méretben
: tánczos_gábor