Dr. Wekerle László (szerk.): Kis-Lexikon egyetemes ismerettár I. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon kötés, fametszetekkel, gerincén szakadt, kopottas állapot, hiányos.
Mesél a vörös folyó. Vietnami mondák és legendák. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói, festett egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (a kötés kissé kopottas)
Pancsatantra, azaz ötös könyv. Az életbölcsességek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú (gerincen kis sérülés)
Vegyes mesekönyv tétel (5 db)-Tábori Piroska: Meseország; Kästner, Erich: Az emberke; Lesage: Gil Blas életet és kalandjai; Babay József: Furó Feri furulyája; Furfangos képeskönyv.
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) I. Bd. A-Bl. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben, jó állapotban (gerincen szakadás) / Paper binding, good condition (fault on spine)
Allgemeine deutsche Real-Encyklopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexikon) VIII. Bd. O-Q. Leipzig, 1830, F.A. Brockhaus. Papírkötésben (gerincen kis szakadás) / Paper binding (minor fault on spine)