Baldry, A. L.: Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László.
Bp., 1936, Légrády. 87p. Lapszámozáson belül 39 beragasztott képpel, ebből 34 egészoldalas, 4 színes. A 200 géppel számozott és kereskedelmi forgalomba nem került műből ez a 91. számú, László Fülöp aláírásával. Kiadói, aranyozott vászonkötésben.
Az építőművészet története I. Ókor. Szerk. Kabdebo Gyula. Bp., 1904, a szerzők kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen szakadt), gazdag képanyaggal
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /
Linen binding, good condition
Domanovszky György A Balatonkörnyék népművészete Dedikált!
Bp. 1943. M. Kir. Balatoni Intéző Biz. (Balatoni könyvek II.)Szövegközti képekkel és ábrákkal. Kiadói, illusztrált papírkötésben. (gerinc nélkül)
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Török József: Katolikus templomok Magyarországon.Budapest, 1991, Hegyi és Társa Kiadó.Vászon kötésben, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.
Ernst Kühnel: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Mit 154 Tafeln und 5 Textabb. (Die Kunst des Ostens VII) Berlin, 1922, Bruno Cassirer. Kiadói félvászon kötésben, gazdag képanyaggal, jó állapotban /
Half-linen binding, illustrated, good condition