Hall, H.R.: Ars Asiatica XI, La sculpture Babylonnie et Assyrienne au British Museum. Paris, Bruxelles, 1928, G. van Oest. Félvászon kötés, belsejében pecséttel, illusztrált, jó állapotban.
Művészeti könyvtár: Leipnik L. NÁndor: A barbizoni művészet 11 melléklettel és 64 szövegbe nyomott képpel. Bp., é.n. Lampel. Festett Gottermayer egészvászon kötésben. Jó állapotban
Lázár Béla: Művészet - kis művészet történet a nagyközönség számára Bp., é.n. Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben jó állapotban, hozzáa megviselt eredeti papírborító
Olga Popova-Jengelina Szmirnova-Paola Cortesi: Az ikon, Műkincshatározó, Stílustörténeti kalauz a VI. századtól napjainkig. 1998, Officina. Kartonált, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.
Coradeschi,Sergio: Az ezüst, Műkincshatározó, Stílustörténeti kalauz az ókortól napjainkig. 1994, Officina Nova. Kartonált, védőborítóval, rengeteg színes fotóval illusztrálva.