Szentírás a család és az iskola részére. Fordította: Frenkel Bernát. (A héber Biblia magyar fordítása, E. M. Lilien és mások illusztrációival. IV. kötet. Wien, 1916. Szerzői Aranyozott, kissé megviselt félvászon kötésben