Könyvek: Történelem

Tételek száma: 41

12466.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Ábrai Károly: Történeti beszélyek. I.-II. kötet (egybekötve). Pest, 1859, Pfeifer Ferdinánd. 189 p., + 164 l., p. XIX. sz végi félvászon kötésben.
12467.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1846. évi kadás. melly a magyar királyi birodalomnak azaz Magyar Országnak és hozzá kapcsolt egyébb részeknek I. Földleírását II. Mostani polgári állapotát. III. A’ magyar nemzetnek történetét híven ábrázolja XII. toldalékkal. Pesten, 1846. Trattner-Károlyi. 320 p. 96 p. 16 p. Félbőr kötésben, elején firkákkal
12468.

Losonci István: Hármas Kis-Tükör, 1846. évi kadás. melly a magyar királyi birodalomnak azaz Magyar Országnak és hozzá kapcsolt egyébb részeknek
I. Földleírását
II. Mostani polgári állapotát.
III. A’ magyar nemzetnek történetét híven ábrázolja XII. toldalékkal. Pesten, 1846. Trattner-Károlyi. 320 p. 96 p. 16 p. Félbőr kötésben, elején firkákkal

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Vegyes könyv tétel (2 db)-Vámbéry Ármin: Bokhara története a legrégibb időktől a jelenkorig. I-II. kötet. Pest, 1873, Vodianer, újrakötött félvászon kötés, lapok körbevágva. Vámbéry Ármin: Keleti életképek. Bp., 1876, Athenaeum, egészvászon kötés.
12469.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
9
12470.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
A műveltség könyvtára - Magyarország története I-II. 2 kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
12471.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Varga Ottó: Magyarország története. A Kisfaludy-Társaság által Lukács Krisztina-díjjal koszorúzott pályamű. Egyetlen kiadás! Budapest, 1895. Szerző 864 p. szövegközti képekkel Korabeli kissé sérült egészvászon kötésben
12472.

Varga Ottó: Magyarország története. A Kisfaludy-Társaság által Lukács Krisztina-díjjal koszorúzott pályamű. Egyetlen kiadás!
Budapest, 1895. Szerző 864 p. szövegközti képekkel
Korabeli kissé sérült egészvászon kötésben

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
12473.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Kállay István (szerk.): Magyarország a világháborúban. Bp., 1927 Magyarország a Világháborúban kiadóvállalat. Egészvászon kötésben (kissé ázott)
12474.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Várady Károly: Csonka Magyarország közigazgatási helységnévtára bővített kiadás Bp., 1941 Hornyánszky. egészvászon kötésben
12475.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
12476.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
12477.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft