Könyvek: Történelem

Tételek száma: 41

12478.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
12479.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12480.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. Kiadói díszkötésben, enyhén kopottas állapotban, képekkel illusztrálva.
12481.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
12482.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
12483.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Pálfy Ilona: A tatárok és a XII. századi Európa. A Bécsi Collegium Hungaricum füzetei II. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, dedikált, pecséttel.
12484.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Zakharov A. és Arendt V.: Studia Levedica. Régészeti adatok a magyarság IX. századi történetéhez ( táblával és 27 szövegképpel. Bp., 1938, Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, illusztrált, jó állapotban.
12485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
12486.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. Kiadói festett, aranyozott dombornyomásos egészvászon kötésben, hiányos, kopottas állapotban.
12487.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Corpus Juris Hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum. II. kötet Tomus II. continens decreta, constitutiones, et articulos... regum, ac … statuum & ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751. Typ. academicis soc. Jesu. 8, 426 p., 229 p. A fejezetek elején a magyar királyok rézmetszetű portréival díszítve. Korabeli, bordázott, aranyozott bőrkötésben, gerincén kis hibákkal
12488.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
12489.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft