Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. Kiadói díszkötésben, enyhén kopottas állapotban, képekkel illusztrálva.
Pálfy Ilona: A tatárok és a XII. századi Európa. A Bécsi Collegium Hungaricum füzetei II. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, dedikált, pecséttel.
Zakharov A. és Arendt V.: Studia Levedica. Régészeti adatok a magyarság IX. századi történetéhez ( táblával és 27 szövegképpel. Bp., 1938, Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, illusztrált, jó állapotban.
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., Hornyánszky Viktor. Kiadói, díszes, illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban.
Corpus Juris Hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum. II. kötet Tomus II. continens decreta, constitutiones, et articulos... regum, ac … statuum & ordinum regni Hungariae partiumque eidem annexarum... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751. Typ. academicis soc. Jesu. 8, 426 p., 229 p. A fejezetek elején a magyar királyok rézmetszetű portréival díszítve. Ko...