4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kogutowicz Károly, dr.: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. 6db térképmelléklettel (ebből 3db színes, kihajtható, az I. hiányzik), 1db kihajtható táblával, 38 táblával, számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú