Wagner, Johann Christoph: Delineatio provinciarum Pannoniae et imperii Turcici in oriente. Eine Grundrichtige Beschreibung dess ganzen Aufgangs / sonderlich aber dess Hochlöblichen Königreichs Ungarn... Augspurg, 1684. Jacob Koppmayer. Reprint (1978)
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer: Kelet-Szibíria őslakói. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Bp., Lampel és Wodianer, Szép állapotban
Grey, Zane: The Call of the Canyon. Author of Wanderer of the Wasteland, Riders of the Purple Sage, The Rainbow Trail, Etc. 1924, New York, USA, Grosset-Dunlap. Egészvászon kötés, illusztrált, gerince sérült, kopottas állapot.
Jósika Julia: Mittheilungen aus dem Auslande. Eine Jugendschrift I-II Bde. / Közlések a külföldről. Fiatal olvasók számára I-II. Pest, 1855. Heckenast. Német-magyar kétnyelvű kiadás, újrakötve, amatőr félbőr kötésben, a litografált címképek hiányoznak, a 21-22. lap erősen sérült
Wilhelm von Schweden, Prinz (Prins Wilhelm av Sverige): Zwischen zwei Kontinenten. Reiseschilderung aus dem heutigen Mittelamerika. Hamburg, Uhlenhorst-Verlag Curt Brenner, (cca 1930).
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében, Homolka József 1896-ban készült térképének hasonmáskiadásával. Kiadói egészvászon kötésben, dísztokban, jó állapotú könyv.
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval