https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.
12507.

Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon
12508.

Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ötven halotti prédikátziók mellyeket sok úri rendek, és más külömbb-külömbb-féle sorsú hivatalú, állapotú, és idejű halottak felett elmondott néhai Hunyadi Ferentz, debreceni prédikátor, és a Tiszán-túl-való ref. ekklásiáknak superintendense, és most köz-haszonra ki-botsátott Mólnár Ferentz verőtzei prédikátor. Vác, 1805. Félbőr kötés, gerince sérült, belsejében bejegyzéssel.
12509.

Ötven halotti prédikátziók mellyeket sok úri rendek, és más külömbb-külömbb-féle sorsú hivatalú, állapotú, és idejű halottak felett elmondott néhai Hunyadi Ferentz, debreceni prédikátor, és a Tiszán-túl-való ref. ekklásiáknak superintendense, és most köz-haszonra ki-botsátott Mólnár Ferentz verőtzei prédikátor. Vác, 1805. Félbőr kötés, gerince sérült, belsejében bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben (a kötés meglehetősen viseltes állapotú)
12510.

Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben (a kötés meglehetősen viseltes állapotú)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
12511.

Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben
12512.

Francisco Xaverio Dornn: Diurnale Concionatorium In Festa. Pars Quarta, Complectens Conceptus Praedicabiles Pro singulis Sanctorum Apostulorum Festis Septem... Augsburg, 1765 Joannis Baptistae Bruckhard. Korabeli egészbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Ferenczi Tobiam (Tóbiás): Selecti sacrae scripturae veteris et novi testamenti textus, eorumque interpretatio, ex authoribus excerpta et collecta. Cassoviae, 1743. Academicis Soc. Jesu. Bordázott egészbőr kötésben. Első kiadás! / In full leather binding
12513.

Ferenczi Tobiam (Tóbiás): Selecti sacrae scripturae veteris et novi testamenti textus, eorumque interpretatio, ex authoribus excerpta et collecta. Cassoviae, 1743. Academicis Soc. Jesu. Bordázott egészbőr kötésben. Első kiadás! / In full leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding
12514.

Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Zu durchwandelen vorgestellt. Köln, 1706. Noethen. in slightly damaged paper-binding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Antonius Erber: Institutiones Dialecticae. Kassa, 1763, Typis Academicis Soc. Jesu, 176p. Egészbőr kötés, a kötet végén két táblázat fénymásolattal pótolva / Leather bindging, two spreadsheets substituted with photocopies at the end
12515.

Antonius Erber: Institutiones Dialecticae. Kassa, 1763, Typis Academicis Soc. Jesu, 176p. Egészbőr kötés, a kötet végén két táblázat fénymásolattal pótolva / Leather bindging, two spreadsheets substituted with photocopies at the end

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
12516.

G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Téli rész. Pest, 1789, Patzko Ferentz. 452p., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű egészbőrkötésben (néhány előzéklap sérülve)
12517.

Alexovics Basilius: Vasárnapi prédikátziók, mellyeket a’ pesti főplébánia’ templomában élő nyelvel mondott. Téli rész.
Pest, 1789, Patzko Ferentz. 452p., Korabeli, dúsan aranyozott, bordázott gerincű egészbőrkötésben (néhány előzéklap sérülve)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
12518.

Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
EUR
,
45,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz