https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Tizennyolczadik kiadás, 44 képpel. (metszetek) Dombornyomott egészbőr kötésben 420p (kötés belül elvált)
12519.

Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Tizennyolczadik kiadás, 44 képpel. (metszetek) Dombornyomott egészbőr kötésben 420p (kötés belül elvált)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
12520.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
EUR
,
54,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
12521.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a Püspöki Betükkel, 1791.
12522.

Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
EUR
,
68,57
USD
Ajánlatok száma:
0
J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding
12523.

J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) / Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page signatures and stamps of previous owners)
12524.

Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) /
Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page signatures and stamps of previous owners)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Hunyadi Ferentz: A heidelbergai catechismusnak úr napok szerént-való magyarázatja,mellyet készített s el-is mondott néhai…és most a köz-haszonra ki-botsátott Molnár Ferentz. Vátzon,1808.Máramarosi Gotlíb Antal. 515p. Füzve, első borító elvált
12525.

Hunyadi Ferentz: A heidelbergai catechismusnak úr napok szerént-való magyarázatja,mellyet készített s el-is mondott néhai…és most a köz-haszonra ki-botsátott Molnár Ferentz. Vátzon,1808.Máramarosi Gotlíb Antal. 515p. Füzve, első borító elvált

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fejér György: Mostani idők sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a pesti királyi universitásnál hit-tudomány oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú
12526.

Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.
12527.

Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Lagrange, Marie-Joseph: Levangelo di Gesu Cristo. Traduzione di Mons. Luigi Gramatica. 50 fotografie originali e 2 piante. Brescia, 1935, Morcelliana. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas / Linen binding, somewhat worn condition
12528.

Lagrange, Marie-Joseph: L'evangelo di Gesu Cristo. Traduzione di Mons. Luigi Gramatica. 50 fotografie originali e 2 piante. Brescia, 1935, Morcelliana. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas /
Linen binding, somewhat worn condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Louis Simon - Karl Arenz: Katechismus der Handelswissenschaft. Leipzig 1868. Weber. 184p. félbőr kötésben / in half leather binding
12529.

Louis Simon - Karl Arenz: Katechismus der Handelswissenschaft. Leipzig 1868. Weber. 184p. félbőr kötésben / in half leather binding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
12530.

Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz