Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon
Ötven halotti prédikátziók mellyeket sok úri rendek, és más külömbb-külömbb-féle sorsú hivatalú, állapotú, és idejű halottak felett elmondott néhai Hunyadi Ferentz, debreceni prédikátor, és a Tiszán-túl-való ref. ekklásiáknak superintendense, és most köz-haszonra ki-botsátott Mólnár Ferentz verőtzei prédikátor. Vác, 1805. Félbőr kötés, gerince sérült, belsejében bejegyzéssel.
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben (a kötés ...
Sermons du Pére Bourdaloue de la Compagnie de Jesus... I. 552p. Toulouse, Nismes, 1788 Sens, Gaude. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding
Ferenczi Tobiam (Tóbiás): Selecti sacrae scripturae veteris et novi testamenti textus, eorumque interpretatio, ex authoribus excerpta et collecta. Cassoviae, 1743. Academicis Soc. Jesu. Bordázott egészbőr kötésben. Első kiadás! / In full leather binding
Dirckinck, Joannes: Weg der Vollkommenheit; Das ist/ Weg der Reinigung/ der Erleuchtung/ der Bereinigung/ In seine Staffel oder Schritt abgetheilt: Und zu Ankreutzung der Laster/ Erwerbung der Tugenden/ Und zu immerwährender Materie des Examinis Particularis. Oder sonderbahrer Erforschung/ Kürtzlich und klaerlich beschrieben Und allen Christ- Gläubigen/ sonderlich der Vollkommenheit Geflissenen/ Z...
Antonius Erber: Institutiones Dialecticae. Kassa, 1763, Typis Academicis Soc. Jesu, 176p. Egészbőr kötés, a kötet végén két táblázat fénymásolattal pótolva / Leather bindging, two spreadsheets substituted with photocopies at the end
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.