Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

1913 Ferences Schematizmus. Esztergom, 1913 Buzárovits Gusztáv. Festett egészvászon kötésben. Szép állapotban.
12531.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Ludwig Wehler: Der Prediger und Katechet. Regensburg 1851. Német imakönyv.
12532.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Budapest, (1894), Steinbrener Ker. János. Korabeli félvászon kötésben, csatos, rézkeretű, sellak kötéstábláin csont díszítőelemekkel, litografált címképpel, fametszetű könyvdíszekkel és illusztrációkkal, aranyozott élmetszéssel, jó állapotú (néhány lap foltos) / Half-linen binding with shellac boards and bone decoration elements, in brass frame, lithography frontispiece, woodcut illustrations and decorations, good condition (some pages stained)
12533.

Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Budapest, (1894), Steinbrener Ker. János. Korabeli félvászon kötésben, csatos, rézkeretű, sellak kötéstábláin csont díszítőelemekkel, litografált címképpel, fametszetű könyvdíszekkel és illusztrációkkal, aranyozott élmetszéssel, jó állapotú (néhány lap foltos) /
Half-linen binding with shellac boards and bone decoration elements, in brass frame, lithography frontispiece, woodcut illustrations and decorations, good condition (some pages stained)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Cellarius, Christophorus: Latinitatis probatae et exercitae liber memorialis… alterum edidit Esaias Budai. Debrecen, 1831. Franciscus Tóth. 448 l. Korabeli félbőr kötésben.
12534.

Cellarius, Christophorus: Latinitatis probatae et exercitae liber memorialis… alterum edidit Esaias Budai. Debrecen, 1831. Franciscus Tóth. 448 l.
Korabeli félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Steyerer S.J., Antonius: Leben und Lehr U. H. und Heylands Jesu Christi. Dresdae, 1741. Korabeli egészbőr kötésben, rézmetszetű címképpel és a szerző rézmetszetű portréjával. Romos állapotú / Leather binding, frontispiece and the authors portrait in copper engraving. Damaged
12535.

Steyerer S.J., Antonius: Leben und Lehr U. H. und Heylands Jesu Christi. Dresdae, 1741. Korabeli egészbőr kötésben, rézmetszetű címképpel és a szerző rézmetszetű portréjával. Romos állapotú /
Leather binding, frontispiece and the author's portrait in copper engraving. Damaged

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
12536.

Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
12537.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Káldi György: Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Bp., 1951. Szent István Társulat. Egészvászon kötésben
12538.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981. Corvina
12539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Radó Polikárp (szerk.): Az egyház szentjei. Bp., 1940, Palladis R. T. Kiadása. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
12540.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding
12541.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsátja a Kongresszus előkészítő bizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban
12542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft