Könyvek: Vallás

Tételek száma: 48

12543.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Nagy Béni: A mariánus ferencesek II. József korában. Bp., 1905 Stephaneum. 45p.
12544.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Eszterle József Péter: Mikor jöttek a ferencesek Magyarországba és hol épült első kolostoruk. Esztergom, Buzárovits Gusztáv 48p.
12545.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Series propositionum specialibus decretis summorum pontificum Alexandri VII. et VIII... Budae [173?], Typ. Nottenstein. 24p. (Ritka!)
12546.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
A Szent István Társulat tagjainak névsora 1898-ban 82p.
12547.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben
12548.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
1905 A magyarországi kegyes-tanítórend névtára az 1904/05-dik tanévre. Bp., 1905, Buschmann F. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben
12549.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Liliomok völgye... Ötven elmélkedés... Karcag, 1839 Sződi S. 206p. (belül elvált egészvászon kötésben)
12550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p.
12551.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
12552.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
12553.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Preces et Hymni in usum studiosae iuventutis apud Scholas Pias. Pestini, 1821, typ. Joan. Thom. Trattner. Korabeli papírkötésben, rézmetszetű címképpel, az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés, a végén bekötve kézzel írt jegyzetek 7 lapon (néhány lap foltos, a kötés kopottas, egyébként jó állapotú) / Paper binding, copper engraved frontispiece, original owners signature on flyleaf, Latin notes on last 7 pages (binding somewhat worn, some pages stained, otherwise good condition)
12554.

Preces et Hymni in usum studiosae iuventutis apud Scholas Pias. Pestini, 1821, typ. Joan. Thom. Trattner. Korabeli papírkötésben, rézmetszetű címképpel, az előzéklapon tulajdonosi bejegyzés, a végén bekötve kézzel írt jegyzetek 7 lapon (néhány lap foltos, a kötés kopottas, egyébként jó állapotú) /
Paper binding, copper engraved frontispiece, original owner's signature on flyleaf, Latin notes on last 7 pages (binding somewhat worn, some pages stained, otherwise good condition)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft