4 000 Ft
Cochem, Martin von: Großer goldener Himmel-Schlüssel, oder sehr kräftiges, nützliches und trostreiches Gebetbuch zur Erlösung der lieben Seelen des Fegfeuers. Budapest, (1894), Steinbrener Ker. János. Korabeli félvászon kötésben, csatos, rézkeretű, sellak kötéstábláin csont díszítőelemekkel, litografált címképpel, fametszetű könyvdíszekkel és illusztrációkkal, aranyozott élmetszéssel, jó állapotú (néhány lap foltos) /
Half-linen binding with shellac boards and bone decoration elements, in brass frame, lithography frontispiece, woodcut illustrations and decorations, good condition (some pages stained)