Bloch József: A hegedűjáték és tanítási módszere. (Methodika) 80 ábrával és 670 hangjegy példával Bp., 1919. Rozsnyai Károly Könyv-és Zeneműkiadó Hivatala Az Orsz. Magyar Zeneakadémia tananyaga. Félvászon kötésben