Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 56

1988. Magyar Népköztársaság Bajnoka / +91kg bokszoló sportérem T:2,2- eredeti tokban
31093.

1988. "Magyar Népköztársaság Bajnoka / +91kg" bokszoló sportérem T:2,2- eredeti tokban

Kikiáltási ár:
800 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1996. Clinton - Gore színes kitűző T:2- k. USA 1996. Clinton - Gore coloured metal badge C:VF scratched
31094.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Clinton - Gore" színes kitűző T:2- k.
USA 1996. "Clinton - Gore" coloured metal badge C:VF scratched

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria 191/83. évek 2db sportérem Br és Al T:2 Austria 1971/83. two different sport medallion Br and Al C:XF
31095.

Ausztria 191/83. évek 2db sportérem Br és Al T:2
Austria 1971/83. two different sport medallion Br and Al C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehszlovákia 1938. 10. Sokol Fesztivál Prágában Br jelvény szalaggal T:2 Czechoslovakia 1938. 10th Sokol Festival in Prague Br badge with ribbon C:XF
31096.

Csehszlovákia 1938. "10. Sokol Fesztivál Prágában" Br jelvény szalaggal T:2
Czechoslovakia 1938. "10th Sokol Festival in Prague" Br badge with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Észak-Korea ~1950. Nemzeti Zászló Rend 3. osztály zománcozott ezüst kitüntetés, csavaros hátlapú változat, 24794-es számmal. A kitüntetést kimagasló katonai és civil érdemekért is adományozták T:2 patina North Korea ~1950. Order of National Flag, 3rd class Type 2 enamelled silver decoration, screw back, with 24794 number. It is awarded for outstanding merit to both military and civilians C:XF patina
31097.

Észak-Korea ~1950. "Nemzeti Zászló Rend 3. osztály" zománcozott ezüst kitüntetés, csavaros hátlapú változat, "24794"-es számmal. A kitüntetést kimagasló katonai és civil érdemekért is adományozták T:2 patina
North Korea ~1950. "Order of National Flag, 3rd class Type 2" enamelled silver decoration, screw back, with "24794" number. It is awarded for outstanding merit to both military and civilians C:XF patina

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Lengyelország 1951. Téli Bajnokság 1951 síelő zománcozott jelvény csavaros hátlappal T:1- Poland 1951. Winter Championship 1951 ski enamelled badge with screw back C:AU
31098.

Lengyelország 1951. "Téli Bajnokság 1951" síelő zománcozott jelvény csavaros hátlappal T:1-
Poland 1951. "Winter Championship 1951" ski enamelled badge with screw back C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
Németország/Göppingen 1925. Magasugrás 1. helyezés2 aranyozott Br díjérem (60mmx40mm) T:2 Germany/Göppingen 1925. High jump 1st place gold plated Br sport medallion (60mmx40mm) C:XF
31099.

Németország/Göppingen 1925. "Magasugrás 1. helyezés2 aranyozott Br díjérem (60mmx40mm) T:2
Germany/Göppingen 1925. "High jump 1st place" gold plated Br sport medallion (60mmx40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
NSZK / Bayern DN. Tűzoltói szolgálati kereszt 25. év után ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 GFR / Bayern ND. Fire Service Decoration for 25 years service without ribbon C:XF Huesken 16424.
31100.

NSZK / Bayern DN. "Tűzoltói szolgálati kereszt 25. év után" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2
GFR / Bayern ND. "Fire Service Decoration for 25 years service" without ribbon C:XF
Huesken 16424.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Románia 1971. Emlékérem a Romániai Kommunista Párt 50 éves évfordulójára aranyozott bronz emlékérem szalagon miniatűrrel T:2 Romania 1971. Medal for the 50th Anniversary of the Romanian Communist Party gold plated bronze medal with ribbon and miniature C:XF
31101.

Románia 1971. "Emlékérem a Romániai Kommunista Párt 50 éves évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem szalagon miniatűrrel T:2
Romania 1971. "Medal for the 50th Anniversary of the Romanian Communist Party" gold plated bronze medal with ribbon and miniature C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1940-1950. Szovjet címeres Br jelvény, csillag tűzzománcozása lepattogott (63mmx51mm) T:2- Soviet Union ~1940-1950. Badge with the coat of arms of the Soviet Union, bronze, enamelling of the star is exfoliated (63mmx51mm) C:VF
31102.

Szovjetunió ~1940-1950. Szovjet címeres Br jelvény, csillag tűzzománcozása lepattogott (63mmx51mm) T:2-
Soviet Union ~1940-1950. Badge with the coat of arms of the Soviet Union, bronze, enamelling of the star is exfoliated (63mmx51mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió ~1970-1980. 8db különféle jelvény T:2 Soviet Union ~1970-1980. 8pcs of different badges C:XF
31103.

Szovjetunió ~1970-1980. 8db különféle jelvény T:2
Soviet Union ~1970-1980. 8pcs of different badges C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1984. 16. FEBS Moszkva zománcozott jelvény T:2 Soviet Union 1984. 16th Federation of European Biochemical Societies(FEBS) Moskow 1984 enamelled badge C:XF
31104.

Szovjetunió 1984. "16. FEBS Moszkva" zománcozott jelvény T:2
Soviet Union 1984. "16th Federation of European Biochemical Societies(FEBS) Moskow 1984" enamelled badge C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft