Militária

Tételek száma: 24

1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya 25 év szolgálat után, mellszalaggal T:2 Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross III class for officers for 25 years service, with ribbon C:XF
31032.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" 25 év szolgálat után, mellszalaggal T:2
Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross III class" for officers for 25 years service, with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1908. Polgári Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Civil List gilt Br decoration without ribbon C:F
31033.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1914. SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM szignózott T:2 R! Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF
31034.

~1914. "SZURMAY HADSEREGCSOPORT UZSOK" jelzett Ag nyolcszögletes plakett (112.4g/0.800/83x52mm) Előoldal: középen honvéd katona szuronyos puskával áll keresztbe tett kézzel, körirat; hátoldal: középen hegycsúcson álló kiterjesztett szárnyú turulmadár "EGY ISTENEM EGY KIRÁLYOM EZÉRT HALOK, AZT IMÁDOM" szignózott T:2 R!
Hungary ~1914. silver plaque of the Szurmay army group (112.4g/0.800/83x52mm) with makers mark C:XF

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
1915- A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel aranyozott Br kitüntetés mellszalagon csillag beütéssel, zöldre zománcozott babérágak; hátlap(hiányos): kereszt közepén medalion sima aranyozott bronz. Függesztőkarikán jelzés: G.F. ROTHE T:2 Hungary 1915- Order of Leopold, Knights Cross with a war decoration on ribbon gilt Br decoration with star hallmark, with green enamelled laureate part; back: the middle of the cross is plane gilt Br medal. On suspension ring maker mark: G.F. ROTHE C:XF
31035.

1915- "A Lipót-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon csillag beütéssel, zöldre zománcozott babérágak; hátlap(hiányos): kereszt közepén medalion sima aranyozott bronz. Függesztőkarikán jelzés: G.F. ROTHE T:2
Hungary 1915- "Order of Leopold, Knight's Cross with a war decoration on ribbon" gilt Br decoration with star hallmark, with green enamelled laureate part; back: the middle of the cross is plane gilt Br medal. On suspension ring maker mark: G.F. ROTHE C:XF

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1915. A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a Világháború Emlékéül A Hadsegélyezés Önfeláldozó Munkásának cink emlékérem szignó: Székely K. T:2 Hungary 1915. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department for Volunteers in war, zinc medallion sign.: Székely K. C:XF
31036.

1915. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a Világháború Emlékéül A Hadsegélyezés Önfeláldozó Munkásának" cink emlékérem szignó: Székely K. T:2
Hungary 1915. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department for Volunteers in war, zinc medallion sign.: Székely K. C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916. Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918 Zn medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohammed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: L. Chr. Lauer / Nürnberg (33.15mm/14.55g) T:2-,3
31037.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1918. Laeso Militi - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3 Hungary 1918. Laeso Militi - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F
31038.

1918. "Laeso Militi" - Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nklkül. Szign.: R. Placht T:2-/3
Hungary 1918. "Laeso Militi" - Carolus Combat Wound medal zinc, without ribbon C:VF/F

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1928. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2 Hungary 1928. Officers Long Service Cross III class gold plated Br decoration with not the original ribbon, the year is engraved on the back C:XF
31039.

1928. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1928. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with not the original ribbon, the year is engraved on the back C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1938. III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2 Hungary 1938. Officers Long Service Cross III class gold plated Br decoration with ribbon, the year is engraved on the back C:XF
31040.

1938. "III. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, hátoldalon évszám bevésve T:2
Hungary 1938. "Officers Long Service Cross III class" gold plated Br decoration with ribbon, the year is engraved on the back C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hatvan 1940. Leventeverseny Br emlékérem (32mm) szign.:BERÁN LAJOS T:2 kis ph.
31041.

Hatvan 1940. "Leventeverseny" Br emlékérem (32mm) szign.:BERÁN LAJOS T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem szalaggal szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF
31042.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem szalaggal szign.:BERÁN L. T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1960. Munkásőr szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2
31043.

~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után + ejtőernyős zománcozott jelvény (2x) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft