Könyvek: Történelem

Tételek száma: 36

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.  <br/>I.: Ősműveltség és középkori kultúra. <br/>II.: Magyar renaissance. <br/>III.: A kereszténység védőbástyája. <br/>IV.: Barokk és felvilágosodás. <br/>V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
12449.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
94,74
102,86
12450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Graf zu Brandis, Clemens: Die Habsburger und die Stephanskrone. Zürich/Leipzig/Wien, 1937, Almathea-Verlag. Egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12451.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Prinz Gyula, Cholnoky Jenő, Gr. Teleki Pál, Bartucz Lajos: Magyar föld, magyar faj I-IV. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben, szép állapotban
12452.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Marczali Henrik: A legujabb kor története 1825-1880. Bp., 1892, Révai Testvérek. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belsejében grafitceruzás aláhúzásokkal és lapszéli megjegyzésekkel.
12453.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. &lt;br/&gt;Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
12454.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. <br/>Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
12455.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
12456.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája IV. kötet (SZ-ZS). Bp., 1998, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12457.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
10
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája III. kötet (P-S). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12458.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet (K-O). Bp., 1993, Tellér Kft. Kiadói műbőr kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12459.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12460.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,37
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft