Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 17

12409.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57
Az utas könyve. Keletmagyarország, Északerdély. <br/>Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyögyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport és turisztikai intézmények részletes ismertetője. Szerkeszti: Kaffka Károly. Bp., 1941. Orsz. Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Térképmelléklettel. Borítón kis folt egyébként szép álapotban
12410.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,95
9,71
A. E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Képekkel illusztrált, újrakötött vászon kötés az eredeti címlappal díszítve, jó állapotban.
12411.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,21
4,57
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  &lt;br/&gt;Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
12412.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban / <br/>Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
12413.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó Bp., 1934 Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban
12414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Kogutowicz Károly, dr.: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. 6db térképmelléklettel (ebből 3db színes, kihajtható, az I. hiányzik), 1db kihajtható táblával, 38 táblával, számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12415.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
12416.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
12418.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
34,21
37,14
12419.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
3 db kiadvány-Francsics Ferenc: A pápai Öreghegy története. Pápa, 2008; Váminé Molnár Emma (szerk.): Mesél a városunk. Pápa, 2011; H. Szabó Lajos: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században. Pápa, 1998.
12420.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft