Könyvek: Vallás

Tételek száma: 29

Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta. II. füzet. Pest, 1856, Müller Emil Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, erősen kopottas állapotban.
12482.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,11
2,29
12483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
12484.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Gerely József: A Miatyánk könyve <br/>A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. <br/>Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. <br/>Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
12485.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57
12486.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a&amp;#8217; mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
12487.

Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a&#8217; mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
12488.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.
12489.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Neuer verbesserter Himmelschlüssel oder sehr nützlich und tröstliches Gebetbuch... Kornneuburg cca 1790. Ignaz Hengsberger sérült egészbőr kötésben / in damaged full leather binding
12490.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
12491.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
12492.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Ligvándi Fr. Zosimus: Keresztény-tanítási beszédek, mellyeket ezelőtt a&#039; pétsi deákságnak mondott, most magyarra fordított a&#039; kaputzinus-szerzetbéli pap mésodik rész. A&#039; keresztényi Igazságnak Első Tisztéről: Távozzál a&#039; gonosztól. Po&#039;sonyban, 1797, nyomtattatott Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, egészbőr kötésben
12493.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft