Könyvek: Vallás

Tételek száma: 29

12494.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné...  110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding
12495.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
12496.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,00
54,29
12497.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,16
3,43
Radó Polikárp (szerk.): Az egyház szentjei. Bp., 1940, Palladis R. T. Kiadása. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
12498.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Szűz Mária hóráskönyv hasonmás kiadás. Bp., 1978. Helikon Kisérő tanulmánnyal védőtokban. Jó állapotban
12499.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
12500.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,32
6,86
12501.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
105,26
114,29
12502.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,42
20,00
Bod Péter: Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok <br/>Nagyenyed, 1766. Kiss ny. 22+216+4p. Első kiadás. A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. Bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. (egy lapból, szöveget nem érintő kis hiány, foltos)
12503.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a&#039; prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!
12504.

Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a' prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a&#039; Püspöki Betükkel, 1791.
12505.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft