Porcelán

Tételek száma: 117

Wallendorfer táncosnő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm
11205.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Wallendorf balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, h:25 cm/ Wallendorf Swan Lake ballerina
11206.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Wallendorfer szépítkező, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:18 cm, h:17 cm
11207.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Wallendorfer táncosnő,kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:27 cm
11208.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
27,14
Wallendorf táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm, h:20 cm/ Wallendorf ballerina
11209.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
11210.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Rosenthal Fruhling kínálótál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:28 cm
11211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
O & EG Royal Austria  füles kínálótál, matricás, kopott, jelzett, hibátlan, d:28 cm
11212.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00
Schierholz fedeles dobozka, erotikus jelenetekkel, festett, mázas, hibátlan, jelzett, 10×9 cm
11213.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,84
7,43
2 db kerámia és porcelán tárgy szürke gém, kézzel festett, hibátlan, jelzett, kancsó m:38 cm
11214.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ <br/>Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
11215.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
11216.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft