Magyar emlékveretek

Tételek száma: 142

Madarassy Walter (1909-1994) "Magyar Turista Szövetség" szögletes Br plakett (70x50mm) T:2
30633.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,05
12,00
Madarassy Walter (1909-1994) DN "1823-1864 Madách Imre / Az ember tragédiája" Br emlékérem (89x82mm) T:1-
30634.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
Pándi Kiss János (1905-1981) 1956. "Prof. Dr Sántha Kálmán - * 1903-1956 * / * Elméleteket csak tényekre szabad építenünk" Br emlékérem (149.4g/73mm) T:2- <br/>HV 596.
30635.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Papp László (1947-) 1988. &quot;Emlékérem első királyunk Szent István halálának 950. évfordulójára a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988&quot; patinázott vörösréz érem (70mm) dísztokban T:1 csak 1200db!
30636.

Papp László (1947-) 1988. "Emlékérem első királyunk Szent István halálának 950. évfordulójára a Szent Jobb országjárásának emlékére 1038-1988" patinázott vörösréz érem (70mm) dísztokban T:1 csak 1200db!

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Peternák Gusztáv (1928-) 1968. &quot;Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. EEG Vándorgyűlés Esztergom&quot; Br emlékérem (46mm) dísztokban T:2
30637.

Peternák Gusztáv (1928-) 1968. "Elektronikus Mérőkészülékek Gyára / XII. EEG Vándorgyűlés Esztergom" Br emlékérem (46mm) dísztokban T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Peternák Gusztáv (1928-) 1969. &quot;II. Magyar Atherosclerosis Konferencia - Esztergom&quot; Br emlékérem (45mm) T:1-
30638.

Peternák Gusztáv (1928-) 1969. "II. Magyar Atherosclerosis Konferencia - Esztergom" Br emlékérem (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,00
10,86
Peternák Gusztáv (1928-) 1982. &quot;MÉE Budapest / Bartók Béla - Kodály Zoltán&quot; Ag emlékérem (40.3g/0.835/42.5mm) T:2
30639.

Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "MÉE Budapest / Bartók Béla - Kodály Zoltán" Ag emlékérem (40.3g/0.835/42.5mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Rajki László (1939-) DN &quot;A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományni Egyetem Mezőgazdasági Kar Mosonmagyaróvár&quot; Ag emlékérem (36.32g/43mm) jelzés: SZG T:2
30640.

Rajki László (1939-) DN "A gazda verejtéke gyarapítja a vagyont / Agrártudományni Egyetem Mezőgazdasági Kar Mosonmagyaróvár" Ag emlékérem (36.32g/43mm) jelzés: SZG T:2

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,63
13,71
Reményi József (1887-1977) 1927. &quot;Beethoven Halálának Századik Évfordulójára&quot; Br emlékérem (60mm) T:2 &lt;br/&gt;1927. 100th Anniversary of the death of Beethoven Br medallion (60mm) sign.: József Reményi C:XF &lt;br/&gt;HP 4423.
30641.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Beethoven Halálának Századik Évfordulójára" Br emlékérem (60mm) T:2 <br/>1927. 100th Anniversary of the death of Beethoven Br medallion (60mm) sign.: József Reményi C:XF <br/>HP 4423.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Reményi József (1887-1977) 1934. &quot;A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére&quot; Br emlékérem (70mm) T:2 &lt;br/&gt;1934. 50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion (70mm) sign.: József Reményi C:XF &lt;br/&gt;HPII 2249.
30642.

Reményi József (1887-1977) 1934. "A M. Kir. Operaház 50 Éves Fennállásának Emlékére" Br emlékérem (70mm) T:2 <br/>1934. 50th Anniversary of the foundation of the Hungarian Royal Opera House Br medallion (70mm) sign.: József Reményi C:XF <br/>HPII 2249.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Szabó Géza (1939-) 2000. &quot;Szent László - Államalapítás 1000. évfordulója&quot; aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)
30643.

Szabó Géza (1939-) 2000. "Szent László - Államalapítás 1000. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Szabó Géza (1939-) 2000. &quot;A Keresztény Magyarország Megteremtői, István és Gizella - Államalapítás 1000. évfordulója&quot; aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)
30644.

Szabó Géza (1939-) 2000. "A Keresztény Magyarország Megteremtői, István és Gizella - Államalapítás 1000. évfordulója" aranyozott Br emlékérem (42,5mm) T:PP(enyhe felületi karc)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft