Kerámiák Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
828012
11031
205
28000
Art-ceramics
Ernst Wahliss Wien, szecessziós fali dísztál, festett fajansz, jelzett, hibátlan, d:37 cm / Ernst Wahliss secession majolica plate 810461
11032
205
14000
Art-ceramics
Komlós csodálkozó párocska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, mázas kerámia, m:20cm, h:17 cm 757598
11033
205
24000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kofa. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, apró máz hibákkal, m:24 cm / Ceramics figure 767836
11034
205
14000
Art-ceramics
Szécsi Jolán: Madonna matyó népviseletben. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:33 cm 785567
11035
205
Art-ceramics
Hummel kislány a libákkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm 754950
11036
205
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos, kaspó, hibátlan, jelzett, m:9 cm, d:17 cm 824365
11037
205
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971): Ülő lány. Repesztett mázas kerámia figura, hibátlan, jelzett, 18x14 cm 514889
11038
205
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat: Kerámia váza, jelzett, apró hibával/ Gorka ceramic vase 15cm 810051
11039
205
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kis tálka, repesztett mázas, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:14 cm 811250
11040
205
Art-ceramics
Molnár Kálmán: Juhász. Mázas kerámia, apró lepattanással, jelzett, m:19 cm 798108
11041
205
3200
Art-ceramics
Bereznay W Vilma: Inas a kis pulival. Festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:12 cm 810166
11042
205
Art-ceramics
Hollóházi népi mintás kerámia tányér, hibátlan, jelzett, d: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft