Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Francziából átdolgozta Szász Károly. Harmadik, egyedül jogosított kiadás. Százhét képpel. Bp., 1898, Franklin-Társulat. Illusztrált, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Verne Gyula: Utazás a Föld központja felé. Fordította Beőthy Leo. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., 1897, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festés kopottas, egyébként jó állapotban.
M. Valerii Martialis: Epigrammatum Libri. Ad optimos codices parisiis nuperrime recensiti et castigati. I.-II. Mannhemii, 1782. Cura & Sumptibus Societatis literae., Korabeli félbőr kötésben, az első borítón sérülés, egyébként kifogástalan állapotban / In half leather binding, damage on first cover
Tolnay Lajos: Magyar kötők - költeményes gyűjtemény mint segédkönyv a magyar irodalom tanításához Bp., é.n. Méhner Vilmos. Szép állapotú aranyozott egészvászon kötsben (egy lap sérült)
Almanach az 1896-os, Mikszáth Kálmán és Herczeg Ferenc szerkesztésével, Singer és Wolfner kiadás, aranyozott festett Gottermayer egészvászon kötésben. Jó állapotban
Méhner Vilmos (szerk.): Hatszáz magyar nemzeti dal Bp., 1881. Méhner. Aranyozott, festett, címeres egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép állapotban
Ksifaludy Károly versei. Toldy Ferenc által a költő arcképével. Pest, 1858. Heckenast. Aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban 9x11 cm