Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 115

12730.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Walter Tibor: A repülő ember. Bp., 1942, Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kétoldalas fotókkal illusztrált, közepes állapotú (kötés viseltes)
12731.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Nemere Istvűn: Zuhanás a napba, Dedikált! Bp.,  1986, Népszava
12732.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12733.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Flammarion, Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Hetedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Az eredeti borító megtartásával egészvászon kötésben, gazdagon illusztrált, közepes állapotú (gerincen kis sérülés)
12734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

12735.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

12736.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

12737.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

12738.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /  Freemaison magazine in linen binding. 96p.
12739.

Marbach, O.,: Am Reissbrete. Handschriftliche Mittheilungen aus den unabhängigen Logen. 32. Jahrgang. Leipzig 1905. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat. Egészvászon kötésben. első lap kijár /
Freemaison magazine in linen binding. 96p.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 16. Jahrgang Leipzig 1893. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 184p.
12740.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

12741.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft