Győrffy János (szerk.): Új magyar köszöntő. Családi ünnepségek alkalmára való köszöntések. Bp., 1904, Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapot.
A Pallas Nagy Lexikona VI., VII., XIII. kötet. Bp., 1896, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói félbőr kötés, gerincnél kopott, festett lapszélek, kopottas állapot.
5 db könyv-Erdélyi László: Az elszemélytelenedett bűn, A bűn álarcai. Bp. 1987, Adventista Egyház;Nino Musio-Andrej Pauliny: Don Bosco élete-a gyerekek barátja. Fordította: Tury Lajos. Bp., Ecclesia; Lic. Theol. R. Pfenningsdorf: Krisztus a modern szellemi életben. Fordította: Hajts Bálint ev. lelkészv. Bp., 1913, Luther Társaság; K.K. Platonov: A vallás lélektana. Bp., 1968, Kossuth; Dr. Tordai G...