https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 21

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Die Glocke wahrer Andacht. Ein gebet und Erbauungsbuch für gebildete Christen von Renatus Münster. Wien, bei jacob Wallner. Egészbársony kötés, fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban.
12575.

Die Glocke wahrer Andacht. Ein gebet und Erbauungsbuch für gebildete Christen von Renatus Münster. Wien, bei jacob Wallner. Egészbársony kötés, fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härterschen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban / Original paper binding, nice condition
12576.

Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /
Original paper binding, nice condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition
12577.

Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.
12578.

Cornelius Tacitus: Samtliche Werke II. Wien und Prag 1801. Franz Haas 3 metszettel (két lap szakadt) korabeli papírkötésben / with 3 etchings. 2 pages with tears in good quality paper binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Adalbert Stifter: Bunte Stein. Pesth 1869. Gustav Hedenaft. Megviselt állapotban
12579.

Adalbert Stifter: Bunte Stein. Pesth 1869. Gustav Hedenaft. Megviselt állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Debauve, A.: Manuel de lingenieur des ponts et chaussees redige conformement au programme annexe au decret du 7 mars 1868 par... Paris, 1872. Dunod. Félbőr kötésben / Half leather binding
12580.

Debauve, A.: Manuel de l'ingenieur des ponts et chaussees redige conformement au programme annexe au decret du 7 mars 1868 par... Paris, 1872. Dunod. Félbőr kötésben / Half leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Brockhaus- Allgemeine deutsche Real-Encyclopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexicon). 12 volumes (10th missing). Leipzig 1833-1837. Half-leather binding. 4 kötet kötése erősen, néhány másiké könnyebben sérült, de lapok mindenhol jó állapotban. 4 volumes binding is severly some more are slightly damaged but all the pages are in good conditions
12581.

Brockhaus- Allgemeine deutsche Real-Encyclopädie für die gebildeten Stände. (Conversations-Lexicon). 12 volumes (10th missing). Leipzig 1833-1837. Half-leather binding. 4 kötet kötése erősen, néhány másiké könnyebben sérült, de lapok mindenhol jó állapotban. 4 volumes binding is severly some more are slightly damaged but all the pages are in good conditions

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,75
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Daumier und die Ehe, und die Justiz, und das Theater, und der Krieg lithográfiák 4 klf témában 4 kötet / lithographies in 4 topics Leipzig, 1925. Paul List Verlag
12582.

Daumier und die Ehe, und die Justiz, und das Theater, und der Krieg lithográfiák 4 klf témában 4 kötet / lithographies in 4 topics Leipzig, 1925. Paul List Verlag

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
EUR
,
13,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Societe des Nations Comptes rendus de la Conference internationale sur le traitement des etrangers Geneve, 1929. (A bevándorlókról szóló 3. genfi egyezmény előkészítő ülésének munkaanyaga ) 574p.
12583.

Societe des Nations Comptes rendus de la Conference internationale sur le traitement des etrangers Geneve, 1929. (A bevándorlókról szóló 3. genfi egyezmény előkészítő ülésének munkaanyaga ) 574p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
1924 Brockhaus Handbuch des WissensI.-IV. Komplett!, 2 kötet gerince javításra szorul, egyébként kiváló állapotban / The binding of 2 books need repair, but in good condition.
12584.

1924 Brockhaus Handbuch des WissensI.-IV. Komplett!, 2 kötet gerince javításra szorul, egyébként kiváló állapotban / The binding of 2 books need repair, but in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal / Linen binding, illustrated
12585.

Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal /
Linen binding, illustrated

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
République Fracaise - Préfekture du département de La Seine direction des Travaux de Paris: Comission Technique de L1Assainssement de Paris.... Paris 1882. Félbőr kötésben / in half leather binding
12586.

République Fracaise - Préfekture du département de La Seine direction des Travaux de Paris: Comission Technique de L1Assainssement de Paris.... Paris 1882. Félbőr kötésben / in half leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz