Magyar Törvénytár - Corpus Juris Hungarici 1000-1895 (-1906). Milleniumi emlékkiadás. Dr. Csiky Kálmán, Dr. Kolozsváry Sándor, Nagy Gyula, Dr. Óváry Kelemen és Tóth Lőrinc közreműködésével szerkeszti Dr. Márkus Dezső. Hozzá: Erdélyi Törvények 1540-1848. + Tárgymutató 1000-1902. A 29 kötet egységes, aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben, Egy két kötet gerince kissé hibás, néhány kötet lapj...
A rendőri büntetőeljárás és elvi jelentőségű határozatok (A Rendőri Büntetőjog Tára I.). Kiad. Tusnádi Élthes Gyula. Cegléd, é.n., Garab József Könyvnyomdája. Egészvászon kötésben, jó állapotban, egy-két ceruzás jelzéssel (az előzéklap hiányzik)
Igazságügyi Közlöny. XIX. évfolyam, 1910. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.