Dr. Kovács Dániel: A mi Kazinczynk. Illusztrált, a rajzokat készítette Feledy Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Készült 500 számozott példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Minikönyv, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban.
Minikönyv: Postabélyegek sorozat 12 kötet, kompletten Magyar Postabélyeg 1947-1986. Bélyegnap, bélyegkiállítás, közlekedés a bélyegen. Bp., 1986, Állami Nyomda. Egészvászon kötésben, színes illusztrációkkal. Eredeti fa tartóban